O Nas

SmartAps Apartamenty powstało z myślą o ludziach ceniących wygodę, estetykę oraz swój czas.

Nasze apartamenty są zlokalizowane w samym centrum Katowic w zabytkowych odrestaurowanych kamienicach, których niepowtarzalny klimat oraz umiejscowienie idealnie wpasowuje się w potrzeby osób podróżujących i przebywających w delegacji.

Zadowolenie Gości jest naszym priorytetem, dlatego stworzyliśmy i wdrożyliśmy wysokie standardy obsługi klientów.

Nasze apartamenty mają elektroniczne zamki, dzięki czemu można do nich wejść o dowolnej porze dnia i nocy za pomocą indywidualnego PIN-u, który wysyłamy SMS-em. Takie rozwiązanie zapewnia naszym klientom pełną swobodę korzystania z apartamentu.

Zgodnie z naszymi standardami wszystkie lokale wyposażone są w  bezpłatne WiFi, telewizor, aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką, płytą ceramiczną, czajnikiem elektrycznym, ekspresem do kawy. Wszystkie apartamenty posiadają łazienkę z prysznicem wraz z suszarką do włosów. Goście otrzymują bezpłatną herbatę, kawę, wodę mineralną i słodki poczęstunek.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży turystyczne oraz pasji do podróży, wiemy czego oczekują klienci. Systematycznie weryfikujemy jakość świadczonych usług i nieustannie dążymy do perfekcji.